KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Her adım, her yürüyüş, her koşu bir sevdadır; bir isteği gerçekleştirmek için atılır adımlar…

15 yıllık marka hikayemize, mammamia’nın anlamını merak edenler için önce marka ismimizle başlayalım: mammamia, ‘annem’ demek.

mammamia, nesilleri büyüten, geleceği şekillendiren tüm annelere, tüm kadınlara adanan bir marka olarak doğdu.

mammamia markasını, 2003 yılında, ayakkabı sektöründeki 25 yıllık deneyim ve birikimizi değerlendirerek, 7’den 70’e herkesin mutlu ve sağlıklı adımlar atabilmesi için kurduk.

Bizim tek işimiz, tek sevdamız ayakkabı. Kalıp nedir biliriz; deri bizden sorulur; taban ve aksesuarın her çeşitine aşinayız; sizler için dünyanın her köşesindeki gelişmeleri yakından takip eder, teknoloji ve malzemedeki değişimi anlık olarak yakalarız.

Hareket ve duruş için programlanmış, adeta birer sanat eseri olan ayaklarımızın sağlığı ve konforu için ürettiğimiz ayakkabılar, yıllar boyu süren detaylı saha araştırmalarına ve uzman bilimadamlarının testlerine dayandığı için rahatlığı ve şıklığı biraraya getirebiliyor.

Türkiye insanının ayak yapısına uygun, zevk ve beğenilerini karşılayan modellerimiz öyle ilgi topladı ki, Türkiye’nin batısından doğusuna 300’e yakın bayiye ulaştık dört yıl içerisinde.

Bugün yurtiçi mağaza ve bayilerimiz, yurtdışı satış ağımızla; her sezon ürettiğimiz kadın ve erkek koleksiyonlarımızla Türkiye’nin en hızlı gelişen ve en geniş koleksiyona sahip olan ayakkabı markasıyız.

Sizlerin ilgi ve beğenisi, bizlerin buluş ve işçiliği mammamia’yı Türkiye’nin en sevilen, en sempatik ayakkabı markası haline getirdi. Sizden aldığımız enerjiyle, en güzel anları birlikte paylaşalım diye ‘Anne’ dizisi başta olmak üzere en sevilen dizilere, programlara sponsor olduk.

Çünkü biz müşterilerimizi ailemizden sayıyoruz, onların hep şık hep rahat olmaları için sürekli çalışıyoruz. Her geçen gün daha da gelişiyor, daha da güzelleşiyoruz.

Her adımın istekle, arzuyla atıldığını biliyoruz.

MİSYONUMUZ

Bayan Ayakkabısı Sektöründe sağlanacak istihdamlar uygulanacak yönetim sistemleri yapılacak yatırımlar, iç ve dış pazarda elde edilecek başarılar ile ülkemizin gelişmesine katkıda bulunmak.

VİZYONUMUZ

İç ve dış pazarın birinci liginde oynayabilecek mağazalar ve markalar filosu oluşturmak.

TEMEL DEĞERLERİMİZ

Bütün diyaloglarımızda dürüstlüğü ve iyi niyeti esas almak Değişim ve gelişim karşısında direnç göstermek yerine sürekli kendini yenilemek. Yapılan işlerde bilimsel ve teknik metodları esas almak Hiçbir şeyin imkansız olmadığına inanmak ve zoru hedeflemek. Amatör ruhlu birer profesyonel olmak. Farklı din, dil, ırk ve mezheplere saygı göstermek. Yapılan işi severek eğlenceli hale getirmek.